Autobusy będą rano jechały, tak jak zwykle, po egzaminach planujemy odjazd koło 12-tej. Prosimy Uczniów, aby w miarę możliwości, poświęcili jeszcze czas na drobne powtórki i odpoczynek. W czasie egzaminu obowiązuje strój galowy, Uczniowie muszą mieć legitymację szkolą lub inny dokument potwierdzający tożsamość, proszę przynieść długopis z czarnym tuszem, a na matematykę jeszcze linijkę. Proszę, abyście w czasie egzaminu uważnie czytali polecenia. Najpierw rozwiązujcie zadania, które nie sprawiają Wam problemów, a te trudniejsze zostawcie na później, tak aby się nad nimi jeszcze zastanowić. Starajcie się, wszystko wykonać jak najlepiej, zapisujcie wszystkie działania matematyczne (nawet gdy obliczenia wykonujecie w pamięci).

Pamiętajcie, że na egzamin nie wolno wnosić telefonów ani żadnych urządzeń elektronicznych, czy telekomunikacyjnych.
Szanowni Państwo, przypominam, że egzamin jest obowiązkowy, udział w nim jest warunkiem ukończenia szkoły.

Uczniom życzymy powodzenia, trzymamy za Was kciuki.

Elżbieta Kędzierska-Dydo