Spotkanie z medalistami Igrzysk Olimpijskich w zapasach. 10 września 2021 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie uczniowie klasy V i VII wraz z mieszkańcami powiatu dzierżoniowskiego uczestniczyli w spotkaniu z medalistami Igrzysk Olimpijskich w zapasach: Moniką Michalik, która zdobyła brązowy medal podczas Olimpiady w Rio de Janeiro oraz Tadeuszem Michalikiem, brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Tokio.
Zaproszeni goście opowiedzieli o swojej karierze sportowca oraz o planach na przyszłość. Chętnie odpowiadali na pytania zadawane przez uczestników spotkania.
Wszyscy obejrzeli również pokaz akrobatyki oraz zapasów zawodników klubu MULKS JUNIOR Dzierżoniów oraz UKS IRON BULLS Bielawa.
To było bardzo ciekawe wydarzenie