W bibliotece
21 października odbył się interesujący wyjazd klasy II i III do Biblioteki Gminnej w Mościsku.
Odbyło się tam spotkanie z autorką naszej lektury ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek’’ – panią Justyną Bednarek. Uczniowie obu klas świetnie znali treść tej książki, co z dużym znawstwem prezentowały w swoich wypowiedziach w czasie rozmowy z pisarką.
Lekcja w bibliotece bardzo nas zaangażowała – pani Justyna przyniosła skarpetkowe maskotki będące bohaterami naszej lektury, dzięki czemu z łatwością przypomnieliśmy sobie ich przygody.
Spotkanie zakończone było warsztatami plastycznymi – tworzyliśmy ze skarpetek postacie z w/w książki. A niektórzy z nas przynieśli własne egzemplarze lektury, w których Justyna Bednarek umieściła dedykacje i autografy.