,,ANDRZEJU, ANDRZEJU,

NASZ DOBRODZIEJU –

- SPEŁNIAJ ŻYCZENIA

I NASZE MARZENIA!’’

Taka prośba do św. Andrzeja była wyrażana jako przerywnik w andrzejkowych pląsach, które miały miejsce 26 listopada 2021 roku w naszej szkole wśród klas I-III.

W tym dniu zaroiło się na drugim piętrze od wróżek, magów, czarnych kotów, czarownic i dziwnych bladych postaci. A wszystko w świetle świec prezentowało się dość tajemniczo.

Tradycyjnie stoiska z wróżbami przygotowała klasa III. Można się było z nich np. dowiedzieć jak będzie, miała na imię ukochana lub ukochany, co Cię czeka w przyszłości, jaki zawód będziesz wykonywał, jakie przygody na Ciebie czekają. Wszyscy zainteresowani w przerwie między tańcami - ustawiali się w kolejki, by poznać swój przyszły los.

Zabawie towarzyszył także pyszny słodki poczęstunek, o który postarały się nasze mamy.