MAMY DRUGIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM !

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w plastycznym konkursie organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa Rozwoju Wsi’’ pt. ,,Odpoczywaj na wsi’’. W województwie dolnośląskim wzięło udział 335 uczniów. Nasi uczniowie wykonali ponad dwadzieścia prac w dowolnej technice. W lasach I-III wyróżniono w etapie szkolnym 3 prace, których autorami byli: Karol Kliś, Franciszek Kostek i Magdalena Tokarska.

A efekt na miarę naszego województwa okazał się fenomenalny! Bo oto praca jednego z uczniów zajęła drugie miejsce w województwie dolnośląskim! Franciszek Kostek z klasy III wykonał pracę pod tytułem ,,Odpoczywaj na wsi cały rok’’. Ta praca właśnie ,,powędruje’’ do Warszawy. Będzie reprezentować naszą szkołę i nasze województwo w etapie ogólnopolskim!

Nie ma to, jak mieszkać na wsi i uczestniczyć w konkursach!

E.Sakowicz