Podsumowanie Akcji Zbiórki Karmy!

Dnia 17.12.2021r. oficjalnym apelem podsumowaliśmy Akcję Zbiórki Karmy dla kotów, wspierającą Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział
w Dzierżoniowie. Zarówno uczniowie jak i wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły aktywnie włączyli się w naszą akcję. Wspólnie zebraliśmy 110kg karmy!.
W tym dniu gościliśmy także przedstawicieli dzierżoniowskiego TOZ, którzy przybliżyli nam swoją działaność oraz wręczyli symboliczne nagrody uczniom, którzy przynieśli najwięcej karmy.
Dodatkowo, pani Joanna Chrzan i pani Kamila Hajduk w ramach działań uspołeczniających, przeprowadziły plastyczne i ruchowe zajęcia edukacyjne w grupach przedszkolnych oraz klasach I-III. Tematyką ich była prawidłowa opieka nad zwierzętami.
Jak się okazało, po raz kolejny dzierżoniowskie futrzaki mogły liczyć na wsparcie społeczności naszej szkoły.
Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazanie wielkiego serducha!

Joanna Chrzan