„Pożegnania kilka słów…” na zakończenie roku szkolnego2021/2022

24 czerwca odbyły się  apele ( dla uczniów klas I-III i dzieci z przedszkola          w  Tuszynie oraz dla uczniów klas IV-VIII), podczas których został  podsumowany mijający rok szkolny.

W części oficjalnej uroczystości uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz tym, którzy mogą poszczycić się sukcesami sportowymi  wręczono nagrody i dyplomy.

Nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów otrzymali:

• Za wysokie wyniki nauczania i wzorowe zachowanie: Agnieszka Juraszek, Maja Ciszewska, Karolina Wójcik, Dominik Babisz i Dominik Stypuła.
  • Za osiągnięcia sportowe: Kacper Majecki, Matylda Majecka, Daniel Gorlicki, Emil Gorlicki, Oliwia Piszko i Patryk Piszko.

Nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej w Tuszynie: Oliwier Pachowicz, Adam Pietrzykowski, Damian Jędrysiak, Maksymilian Łabanc, Daniel Gorlicki, Alicja kowalczyk, Łukasz Bartyzel, Bartosz Józefiak, Natalia Kroczak, Hanna Wszół, Hanna Horoszkiewicz, Kacper Majecki.

W tym roku Nagrodę Jana Pawła II otrzymała  Agnieszka Juraszek.

W części artystycznej  nadszedł czas na pożegnanie ósmoklasistów, którzy od września rozpoczną naukę w  wybranych przez siebie szkołach ponadpodstawowych.

Były piosenki, tańce, prezenty, chwile wzruszeń, wspomnienia,  podziękowania,  życzenia i……….rozpoczęły się upragnione WAKACJE ☺

Do zobaczenia, bo  ” Lato, lato, lato czeka…..”