,,ZNAM PRACĘ SWOICH RODZICÓW’’

W ramach realizacji projektu klas I-III pod w/w tytułem – 4 i 5 października 2022 roku klasa pierwsza i druga odbyły wycieczkę do Banku PKO w Dzierżoniowie. Pobyt tam zorganizowała nam mama uczennicy kl. II.

Dzieci poznały stanowiska pracownicze tej instytucji, wcieliły się w rolkę klientów, którzy generowali bileciki kolejkowe i podchodzili do właściwych stanowisk w celu załatwienia ważnych spraw. Zdobyły też wiedzę na temat działania bankomatu, maszyny do liczenia pierniędzy oraz poznały krótką historię banku.

Zwiedzanie zakończone było wizytą u pani dyrektor oraz słodkim poczęstunkiem i upominkami.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenie projektu ,,Znam pracę swoich rodziców’’, a będzie to wizyta taty - kierowcy tira.