Jan Paweł II – Patron najgodniejszy

Zgodnie z tradycją 14 października 2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Patrona połączona z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie klasy VIII oraz II, przygotowani przez p. Katarzynę Koselską i księdza Stanisława Olszowego, przedstawili program artystyczny o Janie Pawle II. Prezentacja multimedialna wzbogacona o komentarz słowny przypomniała wszystkim obecnym najważniejsze fakty z życia Papieża Polaka, a taniec i piosenki wzbogaciły przekaz artystyczny. W drugiej części apelu, po wysłuchaniu wierszy związanych z Dniem Edukacji Narodowej zaprezentowanych przez młodych artystów,  Pani Dyrektor Elżbieta Kędzierska – Dydo wręczyła nagrody pracownikom szkoły, którzy wyróżnili się swoją efektywną pracą w minionym roku szkolnym.

Po zakończeniu uroczystości odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ☺