Ogłoszenie - egzamin, akcja strajkowa

Szanowni Rodzice!

W imieniu Nauczycieli, Pracowników Szkoły i w moim własnym serdecznie dziękujemy za wszystkie słowa i gesty poparcia. Dziękujemy, że w szkole i w oddziałach przedszkolnych jest tylko 12 dzieci do opieki. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że macie Państwo dużo kłopotów ze zorganizowaniem opieki nad dziećmi. Wiemy, że nie jest to łatwe, tym bardziej doceniamy Państwa starania. Jednocześnie przypominam, że  15-go kwietnia (poniedziałek), 16-go kwietnia (wtorek) i 17-go kwietnia (środa) odbywają się egzaminy ósmoklasistów.

Wszyscy pozostali uczniowie mają wtedy wolne. Po tych egzaminach od 18-go kwietnia trwa przerwa świąteczna. Jeżeli strajk zostanie odwołany, spotykamy się w szkole 24-go kwietnia. Jeszcze raz zaznaczam, że egzamin ósmoklasisty się odbędzie.

W sprawach pilnych proszę się kontaktować ze mną. Jestem ze swoimi Pracownikami, ale wszystkie sprawy załatwiam na bieżąco. Bardzo serdecznie Państwa Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za zrozumienie.

Elżbieta Kędzierska-Dydo