Egzaminy ósmoklasistów w czasie pandemii

W dniach 16-18.06.2020 uczniowie klasy ósmej przystąpili do egzaminów z j. polskiego, matematyki i języków obcych.

W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa, egzaminy przebiegały zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Mimo nietypowych warunków i obostrzeń, egzaminy przebiegły spokojnie, a na twarzach zdających nie było widać zdenerwowania - ósmoklasiści spisali się na medal  Na końcowe wyniki z poszczególnych przedmiotów trzeba cierpliwie poczekać do 31. lipca.

Obecnie trwa rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i nasi uczniowie podejmują ważną decyzję, jaką szkołę wybrać.

Trzymamy kciuki za pomyślne wyniki egzaminów i trafny wybór 

Materiał video z pierwszego dnia tuż przed egzaminem z j. polskiego jest dostępny na portalu doba.pl. Zachęcamy do obejrzenia