Pani Dyrektor Elżbieta Kędzierska- Dydo serdecznie wszystkich przywitała i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez dzieci , specjalnie na tę okazję.

Mali i duzi artyści z przejęciem prezentowali wiersze, piosenki i tańce , tworząc z nich bukiet ciepłych, szczerych, przepełnionych miłością życzeń.

Wszystkie występy zostały owacyjnie przyjęte  i nagrodzone burzą oklasków.

Po zakończeniu wszystkich artystycznych prezentacji dzieci nawoływały największą niespodziankę , która je tego dnia spotkała.  Naszą szkołę odwiedził clown Rufi-Rafi. Radosny śmiech i brawa brzmiały na szkolnych korytarzach a nasz gość zaskakiwał coraz śmieszniejszymi scenkami, gagami i wszystkich bawiących się wspólnie z nim, nagradzał balonowymi zwierzątkami , czapkami i kwiatkami.

Drugą część tego radosnego popołudnia odbyła się w parku . Tam czekały na dzieci gigantyczne bańki mydlane i smaczna kiełbaska, której zapach zwabił wszystkich uczestników na wspólny ciepły poczęstunek. Po doskonałej zabawie i w radosnych nastrojach dzieci wraz z Rodzicami wróciły do domów.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia i zapraszamy ponownie za rok