W   tych zawodach  wielki sukces odnieśli uczniowie  naszej szkoły. W trzech kategoriach wiekowych stanęli na najwyższym stopniu podium i każdy z nich otrzymał nagrodę główną, czyli rower górski.  Pozostali kolarze również zajęli wysokie lokaty i otrzymali atrakcyjne nagrody, które wręczał Burmistrz Dzierżoniowa – Dariusz Kucharski oraz Wójt Gminy Dzierżoniów – Marek Chmielewski.

A oto finaliści z naszej szkoły we wszystkich kategoriach wiekowych:

Dziewczęta kl. I – II

I miejsce – Daria Derewianko, V miejsce – Hanna Wszół

Dziewczęta kl. III – IV

I miejsce – Dagmara Juraszek, II miejsce – Maja Kwiatek, VI miejsce – Natalia Rąpała

Dziewczęta klasy V – VI

I miejsce – Joanna Wodnicka, III miejsce – Natalia Kliś, VI miejsce  Patrycja Włodek

Chłopcy kl. I – II

I miejsce – Mariusz Kopka, IV miejsce – Alan Lach

Chłopcy kl. III – IV

III miejsce – Dawid Piekarski, IV miejsce – Jakub Radzikowski, VI miejsce – Szymon Rąpała

Chłopcy kl. V – VI