Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV edycji konkursu plastycznego na plakat o treści  antynikotynowej organizowanej  przez Zespół Szkół Nr 2    im. Tadeusza Kotarbińskiego  w Dzierżoniowie .

W etapie szkolnym  konkursu  wzięło udział 30 uczniów z klas I-VI i oddziałów przedszkolnych .Laureatami zostali :

I miejsce Katarzyna Kozycz z  klasy V

II miejsce Natalia Rąpała i Weronika Szymczak -  obie dziewczynki z klasy IV

III Patrycja Włodek z  klasy VI

Wyróżnienie otrzymała Beata Szlachta z klasy IV oraz Bartosz Józefiak z grupy przedszkolnej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodkie nagrody, a laureaci drobne upominki .

Spośród wyróżnionych prac trzy zostały przekazane do dalszego etapu. Miło nam poinformować, że praca Kasi Kozycz zajęła III miejsce w etapie powiatowym – Gratulujemy !

Podczas uroczystego apelu podsumowaliśmy działania podejmowane w ramach akcji. Nagrodzeni zostali uczestnicy konkursu plastycznego. Przypomnieliśmy wszystkim o szkodliwości palenia tytoniu.  Podziękowaliśmy wszystkim, którzy pomogli w realizacji projektu, a przede wszystkim panu Adamowi Szulcowi , który jak co roku, ufundował dla wszystkich jabłka , które zostały rozdane dzieciom i pracownikom szkoły .

Koordynatorem kampanii na terenie szkoły była panie: Teresa Winnik – pielęgniarka szkolna i Elżbieta Szczepańska – pedagog.