Repertuar był zróżnicowany. Po szkolnym korytarzu płynęły dźwięki piosenek biesiadnych, tradycyjnych, patriotycznych, ….. Każdy mógł przypomnieć sobie piosenki wcześniej już znane lub nauczyć się nowych. Wybór tekstów nie był przypadkowy, ponieważ, w drodze szkolnego plebiscytu ( przeprowadzonego wśród uczniów, rodziców, dziadków, pracowników szkoły), piosenki te zyskały miano „Przebojów wszech czasów”. Podczas muzycznych spotkań prowadzonych przez Państwa Wszół, okazało się, że starsze i młodsze pokolenie potrafi i lubi śpiewać.

Kiedy trzeba było wrócić do codziennych zajęć, pani dyrektor Elżbieta Kędzierska- Dydo, w imieniu wszystkich zebranych, podziękowała Pani Krystynie i Panu Robertowi Wszół za tak wspaniałe spotkanie.

Jeszcze długo po skończonych warsztatach ich uczestnicy nucili melodie przebojów wszech czasów.