,,Z  ORTOGRAFIĄ  ZA  PAN  BRAT’’

Taki tytuł nosił konkurs ortograficzny dla klas trzecich, w którym nasza szkoła brała udział. Jak co roku jego organizatorem jest szkoła w Ostroszowicach.

Gminny etap tego wydarzenia miał miejsce 22 marca 2022 roku w w/w szkole. Uczestniczyli w niej uczniowie ( 3 osoby) klas trzecich ze szkół podstawowych w Mościsku, Piławie Dolnej, Ostroszowicach i Tuszynie. Reprezentantkami klasy trzeciej z naszej szkoły były Dominika Babik, Paulina Babik i Martyna Bartodziej.  Brawo !

Możemy się pochwalić sukcesem naszych uczennic, bowiem Dominika Babik zdobyła II miejsce, Paulina Babik – wyróżnienie.

Zgodnie z regulaminem dzieci będące zdobywcami trzech pierwszych miejsc zakwalifikowały się do etapu powiatowego, który odbył się w tej samej szkole 29 marca 2022 roku. Brały we nim udział (oprócz naszych gminnych laureatów) reprezentacje szkół w Dzierżoniowie, Bielawie, Pieszycach.

Kolejny sukces naszej reprezentantki!

Dominika Babik ortograficznie wywalczyła czwarte miejsce czyli wyróżnienie w POWIATOWYM  KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM   DLA  KLAS III  ,,Z ortografią za pan brat’’.

Gratulacje !

Inf. E.Sakowicz