Dzieci po otrzymaniu specjalnego biletu weszły do Misiolandii, bo dokładnie w nią w tym dniu zamieniła się biblioteka. Dzieci przybyły ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi misiami, gdyż właśnie wtedy obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Były misie kolorowe, grube, chude i brązowe. Najmłodsi zapoznali się z historią pluszowego Misia Teddy’ego. Dowiedziały się, że pluszowy miś ma już ponad 100 lat. Były śpiewy, tańce i świetna zabawa. Przedszkolaki zaznajomiły się także z ofertą biblioteki. Z chęcią przyglądały się wystawie książek poświęconym misiom i tym pluszowym i tym żyjącym w środowisku naturalnym. Jako zaproszenie do częstych odwiedzin w bibliotece dzieci otrzymały zakładki do książek, oczywiście z Misiem Bibliusiem.