Celem konkursu jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W eliminacjach wzięli udział następujący  uczniowie naszej szkoły:  Magdalena Czajkowska, Karolina Fyszko, Aleksandra Sajdak, Aleksandra Podkówka, Miłosz Radziwoń, Kacper Dyk, Andrzej Bielecki, Ernest Drozdek.

Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie:

Elżbieta Kędzierska-Dydo – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie

Krzysztof  Kot- Komendant Gminny ZOSP RP w Dzierżoniowie

Ewa Borkowska – KPPSP Dzierżoniów

Najlepiej z testem poradzili sobie: Aleksandra Podkówka, Karolina Fyszko, Aleksandra Sajdak.

Wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy za udział w turnieju. We wręczeniu  dyplomów oraz upominków uczestniczył Wójt Gminy Dzierżoniów Pan Marek Chmielewski.

Upominki ufundowała Ochotnicza Straż Pożarna w Tuszynie.

Wyróżnieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach powiatowych.

Trzymamy za nich kciuki i życzymy sukcesów!