Poszukiwania Świętego Mikołaja odbywały się w podziemnym labiryncie, a naszą przewodniczą była pani Monika. Podążaliśmy śladem śnieżynek. Po przejściu ośmiu pięter w dół podziwialiśmy piękny podziemny wodospad, makietę kopalni oraz laboratorium alchemika. Niezapomniana okazała się być przejażdżka pomarańczową kolejką, a największą frajdą zjazd podziemną zjeżdżalnią. Po wielu trudach odnaleźliśmy Elfa, który zaprowadził nad do Mikołaja. Święty wręczył każdemu z nas upominek. Wszystko o nas wiedział. Po przemiłej wizycie uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych. Ozdobiliśmy piękne gipsowe figurki aniołków. Na końcu wyprawy każdy mógł sam wydobyć drogocenne kamienie, poszukiwać diamentów oraz obejrzeć wystawę minerałów i skał. Przed obiadem mieliśmy krótką lekcję dotyczącą historii złotej monety oraz mogliśmy zobaczyć jak wygląda jej wybicie. Następnie udaliśmy się do restauracji na pyszne pierożki . Wycieczka była wspaniałą przygodą dla wszystkich dzieci.